1 kuchár/-ka a 1 čašník/čka do hotela v meste Hitzacker v Dolnom Sasku v Nemecku.

Letná sezóna
Čašník
Brutto: 12 eur/hodinu
Hitzacker (Elbe), Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku a 1 čašníka/čku do hotela v meste Hitzacker v Dolnom Sasku v Nemecku. Hotel disponuje 20 izbami a reštauráciou pre 150 ľudí.
Buď sezónna alebo celoročná práca.  Zmluva priamo so zamestnávateľom. Páry sú vítané. Zamestnávateľ požaduje očkovanie.
Nástup: čím skôr
Plat: 
12 Eur/hod. Brutto 
Pracovná doba: 5 dní v týždni/30 - 40 hodín týždenne
Pracovný čas: 
Kuchár - od 12:00 do 21:00 - streda až nedeľa (1 hodina pauza)
Čašník - od 08:00 do 16:00 - streda až nedeľa
- ubytovanie pre zamestnancov v ubytovaní pre zamestnancov za poplatok 100 - 200 Eur mesačne. Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom jeden obed denne za poplatok 2 Eurá.
Náplň práce:
kuchár - príprava jedál A la Carte, udržiavanie čistoty na pracovisku
čašník - prijímanie a vyúčtovanie objednávok, servis a obsluha zákazníkov
Úroveň jazyka: Nemecký alebo anglický jazyk A2 (na úrovni dorozumenia sa)
Požiadavky: 
- predchádzajúce skúsenosti a prax z gastronómie
- doniesť si: kuchár - protišmykovú obuv, tmavé nohavice, tričko, čašníci - bielo-čierna kombinácia, čierne topánky alebo tenisky

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk, Anglický jazyk
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat brutto 12 eur/hodinu
Miesto výkonu práce Hitzacker (Elbe), Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín