1 vyučený kuchár do hotela s reštauráciou  v meste Feldberg-Bärental v Nemecku

Letná sezóna
Kuchár
Netto: 1850 Eur
Feldberg-Bärental, Feldberg, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 vyučeného kuchára do hotela s reštauráciou  v meste Feldberg-Bärental v Nemecku na polročnú prípadne po vzájomnej spokojnosti na celoročnú prácu. 
Wellness hotel s kapacitou 20 izieb a s miestami na sedenie v reštaurácii pre 40 hostí sa nachádza 40 km od mesta Freiburg v Čiernom lese v nadmorskej výške 1050 m v Nemecku.
Pracovné miesto je na sezónnu prácu alebo celoročne po vzájomnej spokojnosti.
Nástup: čím skôr
Platové podmienky: 1850 Eur Netto/mesiac
Ubytovanie je poskytované v jednoposteľovej izbe 700 metrov od hotela a strava počas práce zadarmo
Pracovná doba: 6 dní v týždni/48 hodín týždenne v čase od 13.15  do 21:45 hod. vrátane 30 minútovej pauzy
Pracovná náplň:
-samostatne pripravovať 4 chodové menu,  jedlá z mäsa, rýb, omáčok, zeleniny, dezerty, plánovať a organizovať chod kuchyne, zodpovednosť za poriadok v kuchyni
Požiadavky na zamestnanca: 
-vyučený kuchár s praxou, samostatnosť, zodpovednosť, tímová práca
Ďalšie požiadavky: 
Kuchár - uniformu si je potrebné zabezpečiť-kuchárska košeľa, protišmykové topánky
Úroveň jazyka: nemecký jazyk alebo anglický jazyk (dohovoriť sa a porozumieť)

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com aelbo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2, B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1850 Eur
Miesto výkonu práce Feldberg-Bärental, Feldberg, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín