1 čašník/-čka s inkasom a 1 chyžná/pomocná sila v kuchyni v jednej osobe (ž/m) do hotela s pivovarom a reštauráciou v obci Vielank   v Nemecku.

Na dobu neurčitú
Čašník
Brutto: 2100-2300€ Brutto
Netto: 1670€ - 1800€ Netto
Vielank, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom a 1 chyžnú/pomocnú silu v kuchyni v jednej osobe (ž/m) do hotela s pivovarom a reštauráciou v obci Vielank  v spolkovej krajine Mecklenburg-Vorpommern v Nemecku. Celoročná práca na TPP na dobu minimálne 1 rok, po vzájomnej spokojnosti na dobu neurčitú.  Zmluva priamo so zamestnávateľom.  
Hotel pozostáva zo 4 apartmánových domov s 35 izbami. Reštaurácia, ktorá sa nachádza vedľa pivovaru a hotela poskytuje regionálnu a domácu kuchyňu s kapacitou na sedenie pre cca. 140 osôb.

Zamestnávateľ uprednostňuje zaočkovaných alebo max. do 180 dní prekonaných uchádzačov. Nezaočkovaní sa musia 3 x do týždňa na vlastné náklady testovať v meiste zamestnania.


Nástup: od ihneď 
Plat: 
čašník/-čka 2300 EUR Brutto/1800 EUR Netto + prepitné (200-300 EUR)
chyžná/pomocná sila v kuchyni 2100 EUR Brutto/1670 EUR Netto
Pracovná doba: 5 dní v týždni/8 hodín denne
Práca na zmeny
Možnosť čerpania dovolenky počas roka 25 dní. 
- ubytovanie na začiatok v hoteli zadarmo, po 2-3 mesačnej dobe bude poskytované ubytovanie blízko hotela pre zamestnancov (so spoločnou kuchyňou, obývačkou, kúpeľňou, WC) v samostatných izbách za poplatok 6 EUR/m2, cca. 250 EUR mesačne. Strava je poskytovaná zamestnancom v hoteli so 75% zľavou.  
-Požiadavky na zamestnanca:
čašník/-čka- obsluha hostí, servis a catering, prijímanie objednávok a zúčtovanie, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov, Á la Cárte reštaurácia
chyžná/pomocná sila v kuchyni - upratovanie izieb a verejných priestorov, upratovacie práce a pomocné práce v kuchyni pri čistení zeleniny, umývaní riadov
Úroveň jazyka: 
čašník/-čka - Nemecký jazyk B1-B2 (komunikatívna úroveň)
chyžná/pomocná sila v kuchyni - Nemecký jazyk A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Ďalšie požiadavky: 
- skúsenosti a prax z gastronómie, vítané vzdelanie v hotelierstve 
-Zamestnávateľ poskytuje pracovný odev, doniesť si čierne  topánky a protišmykovú obuv

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2-B1
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Čašník
Plat brutto 2100-2300€ Brutto
Plat netto 1670€ - 1800€ Netto
Doplnkový plat prepitné 200-300€
Miesto výkonu práce Vielank, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín