Hausmeister do hotela v meste Lech am  Arlberg v Rakúsku

Zimná sezóna
Údržbár
Netto: 1600
Lech am Arlberg, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 Hausmeistera do hotela v meste Lech am  Arlberg v Rakúsku na sezónnu prácu do konca apríla. Hotel disponuje 37 izbami, wellnesom a reštauráciou s 2 terasami.
Nástup: ihneď
-pracovná doba: 6 dní v týždni/48 hodín
Plat: podľa kolektívnej zmluvy a podľa kvalifikácie 
Ubytovanie v jednoposteľovej izbe v hoteli poskytované zamestnávateľom a strava zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
- odpratávanie snehu, udržiavanie čistoty v okolí hotela, menšie technické práce
Úroveň jazyka: 
Nemecký  alebo anglický jazyk na úrovni B1 - B2
Pracovné oblečenie zamestnávateľ čiastočne zabezpečuje (bundu a vestu poskytuje zamestnávateľ)
Benefit:
- 2krát v týždni možnosť využívať wellness v hoteli

V hoteli pracuje personál z Nemecka, Rakúska, Česka a iných krajín

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com aelbo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Údržbár
Plat netto 1600
Miesto výkonu práce Lech am Arlberg, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.