1 recepčná/-ý do 3* hotela v meste Chur vo Švajčiarsku

Na dobu neurčitú
Recepčný
Brutto: 3766,65 CHF
Netto: 3090,80 CHF
Chur, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 recepčnú/-ého do 3* hotela v meste Chur vo Švajčiarsku na celoročnú prácu. Pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom na dobu neurčitú.
Nástup: čím skôr alebo podľa dohody so zamestnávateľom               
Plat: 3766,65 CHF Brutto - 3090,80 CHF Netto/mesiac (po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy)
Pracovný čas: 5 dní v týždni/8,4 hodiny za deň 
Ubytovanie v jednolôžkových izbách za poplatok 600 CHF alebo v dvojlôžkových izbách za poplatok 900 CHF vzdialených 12 minút pešo od hotela.
Strava nie je poskytovaná zamestnávateľom. 
Úroveň jazyka: 
recepčná/-ý: Nemecký jazyk jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá znalosť), anglický jazyk A2
Pracovná náplň:
recepčná/ý: Check-Inn/Check-Out, raňajkový servis
Ďalšie požiadavky:
-tímová spolupráca, spoľahlivosť, presnosť, čistota a priateľskosť
Pracovné oblečenie: 
- zamestnávateľ nezabezpečuje
- v hoteli pracuje personál zo Slovenska, Švajčiarska, Poľska a Maďarska

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Recepčný
Plat brutto 3766,65 CHF
Plat netto 3090,80 CHF
Miesto výkonu práce Chur, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.