5 čašníci/-čky s inkasom, 4 barmani/-ky, 3 kuchári, 3 pomocný kuchári, 2 pizza kuchári do sietí viacerých reštaurácií vo Viedni v Rakúsku.

Na dobu neurčitú
Čašník
Netto: 1575€ - 1688€ Netto a viac
Viedeň, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 5 čašníkov/-čky s inkasom, 4 barmanov/-ky, 3 vyučených kuchárov, 3 pomocných kuchárov, 2 pizza kuchárov do sietí viacerých reštaurácií vo Viedni v Rakúsku. Práca na TPP na dobu neurčitú po skúšobnej dobe. Zmluva priamo so zamestnávateľom.
-Nástup: od ihneď
Plat: podľa rakúskej kolektívnej zmluvy od 1688€ Brutto, 1365€ Netto/mesiac (vyučení) - od 1575€ Brutto, 1288€ Netto/mesiac (nevyučení)
Platobné podmienky budú upresnené na osobnom pohovore  priamo so zamestnávateľom podľa predchádzajúcich skúseností, praxe, kurzov, jazykových znalostí   
Pracovná doba: 5 dní v týždni
čašníci, barmani:  2 zmeny: ranná (07:30-16:00) a poobedňajšia (16:00-00:30)
Ubytovanie nie je poskytované, jedná sa o sieť reštaurácii, strava je poskytovaná zamestnancom s 50% zľavou. 
Úroveň jazyka: Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 
Ďalšie požiadavky:                         
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii, v hotelierstve na uvedených pozíciách vítané
-tímová práca, komunikácia, priateľskosť, spoľahlivosť

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1 - B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Čašník
Plat netto 1575€ - 1688€ Netto a viac
Doplnkový plat možná dohoda podľa praxe a skúseností, 14 x plat v roku podľa rakúskej kolektívnej zmluvy
Miesto výkonu práce Viedeň, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín