Kuchár Entremetier do hotela vo Švajčiarsku

Letná sezóna
Kuchár
Brutto: 4300 CHF
Netto: 3500 CHF

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára Entremetiera v meste Ilanz v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku. Jedná sa o sezónnu prácu. 
-Nástup: ihneď do konca novembra
-Platové podmienky:
- 2800-3500 CHF Netto/mesiac
Pracovná doba: 5 dní v týždni, 43,5 hodín týždenne 
Ubytovanie v jednolôžkových izbách so spoločnou kuchyňou s WIFI, TV, kúpeľňa/WC  zdarma a strava zdarma poskytovaná zamestnávateľom, je strhávané z hrubej mzdy (ubytovanie 420.00 CHF / strava 400.00 CHF)
Požiadavky na zamestnancov:
- prax a skúsenosti v gastronomii, kuchár zameraný na vegetariánsku kuchyňu, prípravu polievok, omáčok
-komunikatívnosť, precíznosť, tímová práca
- Nemecký jazyk na úrovni B2 (komunikatívna nemčina)

Špeciálne požiadavky

V prípade Vášho záujmu pošlite Váš životopis s fotografiou na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo volajte na tel. číslo: 0910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat brutto 4300 CHF
Plat netto 3500 CHF
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín