Kuchár do hotela s vidieckou reštauráciou v Nemecku

Na dobu neurčitú
Kuchár
Netto: 2000€ Netto
Gerhardshofen, Nemecko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme vyučeného kuchára do hotela s vidieckom reštauráciou v meste Gerhardshofen v Nemecku. 
Pracovné miesto je na TPP na dobu neurčitú. Zmluva priamo s príjemnou nemeckou zamestnávateľkou.
Nástup: začiatok novembra
Platové podmienky: od 2000€ Netto za mesiac, prípadne dohoda závisí od skúseností a praxe
-Pracovná doba je 5 dní v týždni/40-48 hodín týždenne, pružný pracovný čas s prestávkou. Pondelok a utorok voľno - Ruhetag
-Dovolenka 30 dní počas roka 
-Pracovná náplň:
 - samostatne pripravovať jedlá Á la Cárte, príprava raňajok, teplých a studených bufetov, dezertov pre oslavy,  plánovať a organizovať chod kuchyne
Ubytovanie /s TV, WIFI/ je na začiatku poskytované v hoteli zadarmo, neskôr bude mať zamestnanec k dispozícii vlastný apartmán (so sprchou, WC, TV, kuchynkou) v blízkosti hotela za poplatok cca. 250 EUR (bližšie informácie ohľadom ubytovania upresní zamestnávateľ). Strava je poskytovaná priamo v komplexe počas pracovnej doby.
Ďalšie požiadavky: - zodpovednosť za chod kuchyne, lojalita, tímová práca  
- Uniformu si je nutné zabezpečiť-kuchárska košeľa.
Zásteru poskytuje zamestnávateľ
Úroveň jazyka: nemecký jazyk B1-B2 (komunikatívna znalosť)

Špeciálne požiadavky

Ak Vás ponuka oslovila, pošlite nám Váš životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Kuchár
Plat netto 2000€ Netto
Miesto výkonu práce Gerhardshofen, Nemecko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín