1 upratovacia/pomocná sila do kuchyne  (Allrounderin) a 1 čašníčka do hotela v meste Saas-Grund v kantóne Valais vo Švajčiarsku.

Zimná sezóna
Chyžná
Brutto: 3800 CHF
Netto: 2190 CHF
Valais, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 chyžnú/upratovaciu a pomocnú silu do kuchyne - ženu (Allrounderin)  a 1 čašníčku (ženu) do hotela s reštauráciou v meste Saas-Grund v kantóne Valais vo Švajčiarsku. Jedná sa o zimnú sezónnu prácu do 23. apríla 2022.  
-Nástup: 22.12.
Platové podmienky: 
 Brutto 3800 CHF./mesiac,  cca. 2190-2200 CHF. Netto/mesiac, podľa praxe a skúseností možnosť zvýšenia mzdy 
Pracovná doba: 45 hodín týždenne 
Ubytovanie v jednolôžkových izbách so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a WC, WIFI, TV  a strava  poskytovaná zamestnávateľom strhávaná z hrubej mesačnej mzdy (cca. 990 CHF)
Požiadavky na zamestnanca:
Allrounderin - upratovanie izieb, verejných priestorov, pranie a žehlenie bielizne, pomocné a upratovacie práce v kuchyni 
Čašníčka - obsluha hostí, prijímanie, vybavovanie a vyúčtovanie objednávok, roznášanie jedál a nápojov, príprava nápojov
-tímová práca, precíznosť, spoľahlivosť
- Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (komunikatívna znalosť) alebo francúzsky jazyk

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

nemecký jazyk B1-B2, francúzsky jazyk A1-A2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Chyžná
Plat brutto 3800 CHF
Plat netto 2190 CHF
Miesto výkonu práce Valais, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.