1 Chef de Service (Manažér reštaurácie - m/ž) do 4* hotela v meste Aarau vo Švajčiarsku.

Na dobu neurčitú
Čašník
Brutto: 5500 - 6500 CHF/Brutto
Aarau, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 Chef de Service (Manažér reštaurácie - m/ž) do 4* hotela s 41 izbami, s wellnessom, reštauráciou, barom, salónikom pre bankety a recepcie v meste Aarau vo Švajčiarsku.
Zmluva priamo so zamestnávateľom, po skúšobnej dobe na dobu neurčitú
Zamestnávateľ akceptuje aj nezaočkovaných uchádzačov!!!
Nezaočkovaní musia pri vykonávaní práce používať ochranný respirátor. 
Nástup: 10.01.2022
Mzda:
Plat: 5500 - 6500 CHF/Brutto
Poskytnuté ubytovanie  v hoteli za poplatok 600 - 800 CHF. Za stravu mesačný poplatok 250 CHF
-Pracovná doba 5 dní/43,5 hod. týždeň 
Požiadavky na zamestnanca:
- dohľad a dodržiavanie štandardu kvality poskytovaných služieb v reštaurácii, dohľad nad chodom smeny, komunikuje priamo so zákazníkmi, priamo vedie tím zamestnancov, udržiava kontakt s dodávateľmi a vykonáva základnú administratívu a plánovanie.
Úroveň jazyka:
Nemecký jazyk B2, C1 (veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka)
Ďalšie požiadavky: čierna obuv, čierno-biele oblečenie do servisu

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B2-C1
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Čašník
Plat brutto 5500 - 6500 CHF/Brutto
Miesto výkonu práce Aarau, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín