1 čašník/-čka s inkasom do hotela v meste Ilanz v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku

Na dobu neurčitú
Čašník
Brutto: 4400 CHF Brutto
Netto: 3000 CHF Netto
Ilanz, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 čašníka/-čku s inkasom  do hotela v meste Ilanz v kantóne Graubünden vo Švajčiarsku. Jedná sa o letnú sezónnu prácu od čím skôr na sezónnu prácu. Po vzájomnej spokojnosti možnosť pokračovať celoročne. 
-Nástup: čím skôr
-Platové podmienky:

4400 CHF Brutto/mesiac,  3000 CHF Netto/mesiac po odčítaní nákladov za ubytovanie a stravu
Prepitné pre čašníkov 300 - 500 CHF/mesiac, 5 CHF z prepitného sa delí medzi pracovníkov
Pracovná doba: 5 dní v týždni, 43,5 hodín týždenne 
Ubytovanie v hoteli v jednolôžkových izbách alebo v penzióne pre zamestnancov (so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a WC, WIFI, TV), ktorý je vzdialený 100 m od hotela a nachádza sa priamo nad barom  a strava poskytovaná zamestnávateľom strhávaná zo mzdy (ubytovanie 420 CHF, strava 1 x deň/nápoje za poplatok 286 CHF mesačne. Nápojový paušál  5 CHF/deň sa odpočítava z platu) 
Požiadavky na zamestnanca:
-čašník s inkasom - požadovaná predchádzajúca prax a skúsenosti ako čašník/-čka s inkasom, práca s pokladňou 

-komunikatívnosť, precíznosť, tímová práca 
- Nemecký jazyk na úrovni B2 (komunikatívna nemčina)

Špeciálne požiadavky

Pošlite životopis v nemeckom jazyku s fotografiou na maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Čašník
Plat brutto 4400 CHF Brutto
Plat netto 3000 CHF Netto
Miesto výkonu práce Ilanz, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín