1 Allrounder (žena) do penziónu v mestečku Galur v Tirolsku v Rakúsku

Zimná sezóna
Stavebné práce
Netto: 1580 € Netto
Galtür, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 Allroundera (ženu) do penziónu v mestečku Galur v Tirolsku v Rakúsku. Jedná sa o zimnú sezónnu prácu od 15.12. do 20.4., v prípade spokojnosti oboch strán možnosť pokračovať cez leto. Zmluva priamo so zamestnávateľom. 
-Nástup: 15.12.
Plat: 
- 1580 Eur Netto/mesiac
Pracovná doba: 6 dní v týždni (1 deň voľno, ale nie cez víkend)
Ubytovanie a strava zadarmo.
Požiadavky na zamestnanca:
- večer pomocné práce v kuchyni ( umývanie riadov, príprava šalátového bufetu, pomoc pri príprave predjedál a jedál, upratovanie kuchyne)
- upratovanie izieb (cca 25 postelí) a spoločných priestorov
Úroveň jazyka: 
- Nemecký jazyk A2 (porozumieť)
Ďalšie požiadavky:                        
-tímová práca, komunikácia, flexibilita, ústretovosť
Ďalšie požiadavky: 
- oblečenie zamestnávateľ neposkytuje

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) n e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslo: +421 910 211 020, +421 948 960 468 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Stavebné práce
Plat netto 1580 € Netto
Miesto výkonu práce Galtür, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín