Chyžná a pomocná sila v kuchyni/umývač riadu do štvorhviezdičkového hotela v mestečku Wenns v oblasti Pitztal v Rakúsku

Letná sezóna
Pomocná pracovná sila
Netto: 1560 € Netto
Wenns, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 chyžnú a 1 pomocníka do kuchyne/umývača riadu ako jednu osobu do štvorhviezdičkového hotela  v mestečku Wenns v oblasti Pitztal v Rakúsku.
Sezónna práca od ihneď do konca septembra, možná trvalá spolupráca po dohode. Páry sú vítané. 
-Nástup: čím skôr
-pracovná doba 48 hod/týždeň, 6 dní v týždni
chyžná: od 07:00 hod. do 15:30 hod.
pomocník v kuchyni/umývač riadu: práca na zmeny (ráno a večer)
Platové podmienky: 
-pre chyžnú  od 1.560€ Netto 
- pre pomocnú silu v kuchyni/umývača riadu od 1560€ Netto
-ubytovanie je poskytované v komplexe pri hoteli pre jednotlivcov v jednoposteľových izbách, pre páry v dvojposteľových izbách s WC, sprchou, WIFI , strava a ubytovanie zdarma.
Požiadavky na zamestnancov:
-chyžná: upratovanie izieb, verejných priestorov, žehlenie posteľnej bielizne, skladanie uterákov a posteľnej bielizne
 -pomocník v kuchyni/umývač riadu: umývanie riadu, výpomoc  v kuchyni, pri čistení zeleniny a ovocia, pri príprave šalátov a dezertov  
- Úroveň jazyka: Nemecký jazyk B1 

Ďalšie požiadavky:
chyžná: pohodlné protišmykové topánky, biele tričko a nohavice
pomocná sila v kuchyni: protišmyková obuv, klasické oblečenie do kuchyne

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite Váš aktuálny životopis v nemeckom jazyku (s Vaším súhlasom) s fotografiou na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo volajte na tel. číslo: 0910 211 020

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Pomocná pracovná sila
Plat netto 1560 € Netto
Miesto výkonu práce Wenns, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.