Chyžná NEMECKO

Letná sezóna
Chyžná
2100€
Netto: 1860€

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 2 Chyžné do apartmánového hotela v Nemecku-Röhrenbach-Winzer am See-88090 Immenstaad am Bodensee. Pracovná ponuka je na sezonu od 19.04.2021 do 31.10.2021 v krásnom prostredí pri mori.

-Pracuje sa 6 dní v týždni 7 hod. denne. Ubytovanie je poskytované v jednolôžkových izbách s vlastnou sprchou a Wc, Wifi a Tv k dispozícii. Kuchynka spoločná pre personál.
-Nástup: 19.04.2021
-Plat 2100€ Netto z toho sa odpočítava 237€ za ubytovanie na mesiac čiže 1860€ Netto 

-Náplň práce: upratovanie izieb, prezliekanie bielizne, upratovanie priestorov v interieri 
 a v sauna priestoroch,  pranie, sušenie a skladanie uterákov.
- Je potrebné si priniesť čierne nohavice a čierne topánky, zásteru poskytuje hotel.

-Požiadavky na zamestnanca: tímová spolupráca, spoľahlivosť, čistota a chuť pracovať.
-Jazykové znalosti z nemeckého jazyka na úrovni A2-B1

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Chyžná
Ponúkaný mesačný plat 2100€
Plat netto 1860€
Miesto výkonu práce

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.