Kuchár/-ka a pomocný/-á kuchár/-ka Jungkoch na studenú kuchyňu do hotela v meste Mehrnbach v hornom Rakúsku.

Letná sezóna
Kuchár
Netto: 1400€ - 1600€ Netto
Mehrnbach, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára/-ku a 1 pomocného/-ú kuchára/-ku Jungkocha na studenú kuchyňu do hotela s reštauráciou v okrese Ried im Innkreis v meste Mehrnbach v hornom Rakúsku.
Sezónna práca od od ihneď do konca októbra, možná trvalá spolupráca po vzájomnej spokojnosti a dohode so zamestnávateľom. Páry sú vítané. 
-Nástup: čím skôr 
-pracovná doba 40 hod/týždeň, 5 dní v týždni, pondelok a utorok voľno
-platové podmienky:
kuchár - 1600€ Netto/mesiac, možná dohoda záleží od predchádzajúcich skúseností a praxe
pomocný kuchár - 1400€ Netto/mesiac, možná dohoda záleží od predchádzajúcich skúseností a praxe
Ubytovanie je poskytované pre jadnotlivcov v jednolôžkových izbách, pre páry v dvojlôžkových izbách v hoteli , strava a ubytovanie zdarma.
Požiadavky na zamestnanca:
- vyučený kuchár: príprava vegetariánskej kuchyne, klasická rakúska kuchyňa, šaláty, predjedlá
- Jungkoch: príprava jedál studenej kuchyne( šaláty, predjedlá, dezerty)
Úroveň jazyka: Kuchár - nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B1, pomocný kuchár - nemecký alebo anglický jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa a porozumieť)

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2 - B1
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1400€ - 1600€ Netto
Miesto výkonu práce Mehrnbach, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín