1 kuchár, 1 kuchár na pozíciu Chef de Partie, 1 recepčný/-á, 1 čašník/-ka s inkasom a 1 pomocná čašníčka/pomocný čašník do mesta Wilderswil/Interlaken vo Švajčiarsku.

Letná sezóna
Čašník
Brutto: od 3700 CHF
Wilderswil, Švajčiarsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára, 1 kuchára na pozíciu Chef de Partie, 1 recepčného/-ú, 1 čašníka/-ku s inkasom a 1 pomocnú čašníčku/pomocného čašníka do mesta Wilderswil/Interlaken vo Švajčiarsku. Vítané aj páry.
Zmluva priamo so zamestnávateľom. Jedná sa buď o sezónnu alebo celoročnú prácu. 
Hotel disponuje 38 izbami a reštauráciou pre 75 - 100 hostí.
Nástup: čím skôr, prípadne podľa dohody so zamestnávateľom
Mzda: podľa pracovnej pozícii, skúseností a praxe
- pracovný čas 5 dni v týždni / 43,5 hodín týždenne
Ubytovanie pre zamestnancov v blízkosti hotela (cca. 800 m) za poplatok 550 - 700 CHF
Strava za poplatok 10 CHF/deň.
Jazykové znalosti: 
Znalosť nemeckého jazyka A2 - B1 na komunikatívnej úrovni
Pracovné oblečenie:
- zamestnávateľ nezabezpečuje
- čašníci a recepčný - čierne nohavice, biela blúzka, čierne topánky
- kuchári - kuchárske oblečenie

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom) s fotografiou na e-maily: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. číslach: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Letná sezóna
Pozícia Čašník
Plat brutto od 3700 CHF
Miesto výkonu práce Wilderswil, Švajčiarsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín