1 kuchár na pozíciu Entremetier (m/ž), 1 raňajkový kuchár a 1 čašník/-čka s inkasom do 4* hotela v meste Hippach v Rakúsku.

Zimná sezóna
Kuchár
Netto: 1600 - 1750 eur
Hippach, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 kuchára na pozíciu Entremetier (m/ž), 1 raňajkového kuchára a 1 čašníka/-čku s inkasom do 4* hotela v meste Hippach v Rakúsku. Hotel disponuje izbami pre 90 hostí. Reštaurácia je rozdelená na jedálenskú časť pre hostí s polpenziou a malú časť pre 25 A la Carte hostí. Jedná sa o zimnú sezónnu prácu od polovice decembra do polovice apríla.
Vítané sú aj páry.
Zmluva priamo so zamestnávateľom. 
-Nástup: 15.12.
Plat: 
Entremetier - 1900 Netto/mesiac
raňajkový kuchár - 1800 Eur Netto/mesiac
čašník/-čka s inkasom - 1800 Eur Netto/mesiac 
Pracovná doba: 
6 dní týždenne/45 hodín
Ubytovanie pre zamestnancov  je poskytované v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách s TV a Wifi zadarmo. Strava tiež zadarmo.
Pracovná náplň:
Entremetier: príprava príloh a zeleniny
Raňajkový kuchár: udržiavanie čistoty na pracovisku, príprava raňajok a studených jedál
Čašník/-čka s inkasom - príprava nápojov, obsluha hotelových hostí a A la Carte hostí,  roznášanie jedál, nápojov, dodržiavanie čistoty na rajóne
Úroveň jazyka: 
Čašníci - Nemecký jazyk na úrovni B1-B2 (stredná až dobrá  znalosť)
Kuchár a Entremetier - Nemecký jazyk na úrovni A2 (dorozumieť sa) 
Ďalšie požiadavky:                         
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v hotelierstve na požadovaných pozíciách vítané  
-tímová práca, komunikácia, organizačný talent a priateľskosť

Podľa aktuálnych opatrení v Rakúsku a Nemecku zamestnávateľ môže poskytnúť prácu len uchádzačovi o zamestnanie, ktorý je zaočkovaný alebo prekonal ochorenie Covid nie viac ako pred 180 dňami a vie to preukázať dokladom (COVID pasom).

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com, pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020, +421 948 960 468

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk B1-B2
Typ pracovnej ponuky
Zimná sezóna
Pozícia Kuchár
Plat netto 1600 - 1750 eur
Miesto výkonu práce Hippach, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Prácu ponúka

Pracuj a Užívaj

Radlinského 1718, 026 01, Dolný Kubín