Pokladník/-čka a Pomocná sila do kuchyne do reštaurácie "Burger King" v dolnom Rakúsku

Na dobu neurčitú
Pomocná sila v kuchyni
Brutto: 1575 € Brutto
Netto: 1288,35 € Netto
Oed bei Amstetten, Rakúsko

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme 1 pokladníka/-čku a 1 silu do kuchyne do reštaurácie rýchleho občerstvenia "Burger Kingu" v meste Oed bei Amstetten v Rakúsku na TPP na dobu neurčitú, celoročná práca. Zmluva priamo s rakúskym zamestnávateľom. 
-Nástup: čím skôr 
-pracovná doba 5 dní v týždni/8 hodín denne, 2 x 30 minútová pauza (Zimmerstunde). Práca na zmeny: 08:00 - 17:00, 12:00 - 21:00, 15:00 - 24:00
-Plat: 1575,- € Brutto, 1288,35,- € Netto
Ubytovanie zamestnávateľ neposkytuje. Možnosť stravovať sa zdarma počas práce. So zamestnávateľom je možnosť dohody na pracovných dňoch (napr. 8-9 dní pracovať, 4 dni doma, zase 8-9 dní pracovať, ...)
Úroveň jazyka: 
Pokladník/-čka - Nemecký jazyk na úrovni B2 (stredná až dobrá znalosť)
Sila v kuchyni - Nemecký jazyk na úrovni A2 (dohovoriť sa a porozumieť)
Požiadavky na zamestnancov:
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v gastronómii vítané
- pracovný odev poskytuje zamestnávateľ. Doniesť si bezpečnostnú protišmykovú obuv.
-tímová spolupráca, presnosť, spoľahlivosť, čistota a priateľskosť

Špeciálne požiadavky

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku (s Vašim súhlasom s fotografiou) na e-mail: hr.pracujauzivaj@gmail.com alebo nás kontaktujte na tel. čísle: +421 910 211 020. 

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk A2-B2
Typ pracovnej ponuky
Na dobu neurčitú
Pozícia Pomocná sila v kuchyni
Plat brutto 1575 € Brutto
Plat netto 1288,35 € Netto
Miesto výkonu práce Oed bei Amstetten, Rakúsko

Pošlite nám životopis

Životopis
v anglickom alebo nemeckom jazyku
musí obsahovať fotku, formát Word
Meno a priezvisko
Email
Sprievodný list
Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov. Viac informácii

Odoslaním životopisu súhlasíte s nasledovným: Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), agentúre Pracuj a Užívaj , s.r.o. , IČO 52229629, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.